fbpx

Acar İnşaat & Mimarlik

  ACAR YAPI

   Acar Yapı,İnşaat çözüm ortağınız 

  2016 yılında mühendislik ve inşaat denetimi hizmetleri vermek üzere kurulan Teftiş Yapı, sergilediği başarılı gelişim doğrultusunda bugün faaliyetlerini Acar Yapı unvanıyla sektördeki farklılığını ortaya koyarak devam ettiriyor.

  Kendi bünyesinde istihdam ettiği mimar, inşaat, mekanik ve elektrik mühendisi kadrosuyla insan kaynağı altyapısını sürekli destekleyen Acar Yapı, gereksinim duyulan her uzmanlık alanında deneyimli profesyonellerle kurumsal organizasyonunu güçlü kılıyor. 

  2022 yılı itibarıyla İstanbul’da toplam alanı 70,000 m2 aşkın 20 projenin denetim ve danışmanlığını gerçekleştiren Acar Yapı, geride kalan altı yılda birçok zorlu projeye imza atarken; tasarım, inşaat ve proje yönetimi alanlarındaki yeteneklerini zirveye taşıdı.

  Yerli yatırımcılarla birlikte yabancı yatırımcıların da inşaat taahhüt ve denetim süreçlerinde doğru, hızlı ve güvenilir hizmete ulaşmalarını sağlayarak, sektörel ve ekonomik katma değerin artırılmasına katkı sunmayı misyonunun önemli bir parçası olarak gören Acar Yapı, inşaat projelerine kurumsal düzeyde yanıt verebilen öncü şirketler arasında yer alıyor.