fbpx

Acar İnşaat & Mimarlik

  Silivri villa projemiz 2022 yılında başlamış ve Silivri’nin Kavaklı mahallesinde yer almaktadır. Toplamda 1000 m2 arsa içerisinde, bodrum + 2 kat olarak inşa edilmiştir.

  Giriş kat zemininde 60×60 seramikler kullanılmıştır. Üst katlarda ise 15 mm laminant parke tercih edilmiştir. Bütün kapılar lake olarak yapılmıştır. Ayrıca yatak odası dolapları MDF ve membran kaplamadır. Pencerelerimiz Alman firmasına ait çift açılır özel üretimdir.

  Mobilya tercihlerimizde modern bir görünüm hedefledik. Bu nedenle, mutfak mobilyalarımız da lake olarak yapılmıştır. Ayrıca salon ve mutfak duvarlarında İtalyan boya kullanarak, villamıza mermer görüntüsü kazandırdık.

  Bahçemizde taşmalı havuz ve ateş çukuru yaptık. Dış cephe olarak seramik mantolama kullandık. Böylece, villamıza modern bir görünüm kazandırdık. Ayrıca, balkon kolonlarında taş kaplama kullanarak, villamızın estetik görünümünü artırdık.

  İnşaat sürecinde, ruhsatın alınması sonrasında kaba inşaat ve ince inşaat olmak üzere toplamda 10 ay harcadık. Kış aylarının etkisi nedeniyle, inşaat sürecinde bazı zorluklar yaşadık ancak projemizi başarıyla tamamladık.

  Eğer siz de modern ve şık bir villada yaşamak istiyorsanız, Silivri villa projemizi inceleyebilirsiniz.